AKCIJE !!!

Naslovna / Vesti / Aktuelnosti

01. oktobar 2019. / Beograd

CABELCON

FIMO

PACH CORDS

 

Cabelcon proizvodi na akciji

 

Interni kod

Kodna oznaka proizvođača

Slika ili kataloški podatci

Naziv

Jedinica mere

Količina na stanju

Jedinična cena (RSD)

R-00167

99530940-01

Konektor koaksijalni FM krimp za kabl RG11        FM-RG11-ALM 7.6/11.7, Cabelcon

kom

787

100,00  

R-02294

99909484-02

Koaksijalni konektor IECM kompresioni za kabl RG6 IECM-56-CX3 4.9

kom

119

50,00  

R-02125

99909441

Koaksijalni konektor FM kompresioni za kabl RG6, Cabelcon F-56-CX3 4.9

kom

97

50,00  

R-02124

99909386

Koaksijalni konektor FM kompresioni za kabl RG6 GF-UE-6-03 

kom

230

55,00  

R-02978

99909494-01

Koaksijalni konektor IECF kompresioni za kabl RG6, Cabelcon IECF-56-CX3 4.9

kom

116

60,00  

R-00653

99905140

Koaksijalni konektor FM krimp za kabl RG6, Cabelcon F-56-UNIV 4.9/8.4

kom

65

25,00  

R-00549

99530057

Koaksijalni konektor FM ugaoni krimp za kabl RG6, Cabelcon 90-FM-56-ALM 4.9/8.4 HQ

kom

4

300,00  

R-00673

99530035

Koaksijalni adapter FM-FF ugaoni, Cabelcon
90-FM-FF-HQ

kom

9

150,00  

R-00655

99900600

Koaksijalni adapter FM-FF ugaoni, Cabelcon
90-FM-FF ANGEL ACCEPT PIN 0.5-1.2 mm

kom

19

100,00  

R-00595

99900300

Koaksijalni konektor IECM krimp za kabl RG6, Cabelcon IECM-56-UNIV 4.9/8.8 .360

kom

54

25,00  

R-00596

99909440

Koaksijalni konektor FM kompresioni za kabl RG6, Cabelcon F-56-CMP 4.9

kom

286

50,00  

R-00597

99909421

Koaksijalni konektor FM kompresioni za kabl RG6, Cabelcon F-56-CX3 3.9

kom

103

50,00  

R-00600

99909510

Koaksijalni konektor FM kompresioni za kabl RG11, Cabelcon FM-RG11 CX3 7.5

kom

52

180,00  

R-00652

99530733

Koaksijalni konektor FM krimp za kabl RG11, Cabelcon FM-RG11-EPA 7.6/11.5 DK XE
"Moinsture proof"

kom

8

100,00  

R-00654

99900400

Koaksijalni konektor IECF krimp za kabl RG6, Cabelcon IECF-56-UNIV

kom

9

40,00  

R-00656

99550025-02

Koaksijalni adapter FF-FF, Cabelcon
F-81-HQ-1 NiTin CC

kom

18

50,00  

R-00658

99900450

Koaksijalni adapter FM-FM, Cabelcon F-71-M-S

kom

3

50,00  

R-00659

99550044

Koaksijalni adapter FF-FF sa uzemljenjem, Cabelcon F-81-HQ GROUNDING BLOCK

kom

9

80,00  

R-00660

99550045

Dvostruki koaksijalni FF-FF adapter sa uzemljenjem, Cabelcon F-81 HQ DUAL GROUNDING BLOCK

kom

9

100,00  

R-00662

99909525

Koaksijalni konektor 5/8MU kompresioni za kabl RG11, Cabelcon 5/8MU-RG11-CX3 7.5

kom

26

600,00  

R-00663

24054006-RH

Koaksijalni konektor GRS-540, Cabelcon     GRS-540-CH-QRP-T

kom

15

700,00  

R-00664

GRS-540-B-QR

Koaksijalni konektor "ALU Feed Thru" GRS-540, Cabelcon GRS-540-B-QR

kom

9

500,00  

R-00665

GT-540-CH-QR

Koaksijalni konektor GT-540, Cabelcon
GT-540-CH-QR

kom

20

700,00  

R-00666

57023214

Koaksijalni konektor 5/8MU-TL32, Cabelcon

kom

1

800,00  

R-00667

27125001

Koaksijalni splajs reducir SR C232-C540TI, Cabelcon SR C232-C540TI

kom

1

1.800,00  

R-00668

45041300-01

Kaoksijalni konektor IEC14M-TL413, Cabelcon

kom

1

1.200,00  

R-00669

27954003

Koaksijalni konektor FF-C540TI, Cabelcon

kom

1

1.200,00  

R-00670

SR32-75TI

Koaksijalni splajs reducir SR32-75TI, Cabelcon

kom

1

500,00  

R-00671

99901915

Terminator LOCKING, LT-R75ST SHORT              w. F TREAD

kom

8

60,00  

R-00672

98028795

Zaštitni EM oklop za konektore, Fi 20,00 mm, Cabelcon

kom

10

60,00  

U-C0018

57078717-01

Koaksijalni konektor 5/8MU QR540, cabelcon
 5/8MU-TL787TI PIN Ø 1.8x31/47mm

kom

2

2.000,00  

U-C0019

63057502

Konektor za kabl QR540, tip PG11M-75TI, 31/47mm

kom

2

1.200,00  

U-C0020

53057502

 

Konektor FM za kabl QR540, tip FM-75TI

kom

1

1.300,00 

 

 

Fimo proizvodi na akciji

 

Interni kod

Kodna oznaka proizvođača

Slika ili kataloški podatci

Naziv

Jedinica mere

Količina na stanju

Jedinična cena (RSD)

R-00236

UCC/4x9

Univerzalna kablovska obujmica, UCC/4x9, Φ(8-9) mm, Fimo

set

200

300,00  

R-00237

UCC/4x5/8" (23)

Univerzalna kablovska obujmica, UCC/4x5/8", Φ(21-23) mm, Fimo

set

260

300,00  

D-25058

UCC/6x7/8" (28)

Univerzalna kablovska obujmica, UCC/6x7/8", Φ(27-28) mm, Fimo

set

112

300,00  

U-C0035

UCC/6x1.1/4" (40)

Univerzalna kablovska obujmica, UCC/6x7/8", Φ(39-40) mm, Fimo

se

1

300,00  

U-C0036

UCC/4x1.1/4" (40)

Univerzalna kablovska obujmica, UCC/4x7/8", Φ(39-40) mm, Fimo

set

1

250,00  

U-C0037

UCC/2x1.1/4" (40)

Univerzalna kablovska obujmica, UCC/2x7/8", Φ(39-40) mm, Fimo

set

1

200,00  

U-C0065

SCC 30

Obujmica metalna za kabl 7/8"

kom

7

80,00  

 

 

Prespojni optički kablovi (Patch cords)

Cene: na upit

Interni kod

 Konektori

Tip vlakna

Broj vlakana

Dužina

Jedinica mere

Količina na stanju

A

B

R-00040

SC/PC

SC/PC

SM

Simplex

10m

kom

29

R-00041

SC/UPC

SC/UPC

SM

Simplex

2m

kom

11

R-00042

SC/UPC

SC/UPC

SM

Simplex

7m

kom

2

R-00044

FC/PC

SC/PC

MM

Simplex

3m

kom

4

R-00045

ST/UPC

ST/UPC

MM

Duplex

2m

kom

2

R-01025

LC/UPC

SC/APC

SM

Simplex

3m

kom

1

R-01584

FC/PC

FC/PC

SM

Simplex

10m

kom

2

R-01593

SC/APC

LC/UPC

SM

Simplex

2m

kom

5

R-01594

SC/APC

LC/UPC

SM

Simplex

5m

kom

15

R-01595

SC/APC

LC/UPC

SM

Simplex

10m

kom

30

R-01596

SC/APC

LC/UPC

SM

Simplex

20m

kom

20

R-01597

LC/UPC

LC/UPC

SM

Simplex

2m

kom

5

R-01598

LC/UPC

LC/UPC

SM

Simplex

10m

kom

5

R-01599

SC/APC

SC/APC

SM

Simplex

5m

kom

21

R-01600

SC/APC

SC/APC

SM

Duplex

5m

kom

50

R-01602

LC/UPC

SC/APC

SM

Duplex

3m

kom

99

R-01651

SC/APC

SC/APC

G657

Simplex

5m

kom

46

R-01652

SC/APC

SC/APC

G657

Simplex

15m

kom

15

R-01666

FC/UPC

FC/UPC

SM

Simplex

20m

kom

2

R-01667

FC/UPC

FC/UPC

SM

Simplex

5m

kom

2

R-01669

FC/UPC

SC/APC

SM

Simplex

20m

kom

4

R-01670

FC/UPC

LC/UPC

SM

Simplex

2m

kom

6

R-01671

FC/UPC

LC/UPC

SM

Simplex

5m

kom

5

R-01672

FC/UPC

LC/UPC

SM

Simplex

10m

kom

15

R-01731

SC/APC

LC/APC

SM

Simplex

3m

kom

66

R-01732

SC/APC

SC/PC

SM

Simplex

3m

kom

186

R-01752

FC/UPC

LC/UPC

SM

Simplex

20m

kom

10

R-01835

LC/PC

SC/APC

SM

Duplex

15m

kom

155

R-01836

LC/PC

SC/APC

SM

Duplex

20m

kom

41

R-01895

FC/PC

SC/PC

SM

Simplex

3m

kom

10

R-01896

FC/PC

LC/APC

SM

Simplex

3m

kom

10

R-01976

SC/APC

SC/APC

G657

Simplex

20m

kom

33

R-02052

LC/PC

SC/APC

SM

Duplex

5m

kom

30

R-02053

LC/PC

SC/APC

SM

Duplex

3m

kom

28

R-02058

SC/APC

SC/APC

SM

Duplex

5m

kom

279

R-02059

SC/APC

SC/APC

SM

Duplex

10m

kom

130

R-02060

SC/APC

SC/APC

SM

Duplex

25m

kom

8

R-02303

SC/APC

SC/PC

SM

IFC12

100m

kom

1

R-02350

LC/PC

LC/PC

Atten

Simplex

5m

kom

1

R-02351

LC/PC

LC/PC

Atten

Simplex

10m

kom

1

R-02427

SC/APC

FC/UPC

SM

Simplex

3m

kom

20

R-02431

LC/APC

SC/UPC

SM

Simplex

3m

kom

20

R-02542

LC/PC

LC/PC

SM

Simplex

10m

kom

10

R-02993

SC/UPC

LC/UPC

SM

Duplex

30m

kom

20

R-02999

FC/UPC

SC/UPC

SM

Duplex

2m

kom

20

R-03000

FC/UPC

SC/UPC

SM

Duplex

3m

kom

17

R-03001

FC/UPC

SC/UPC

SM

Duplex

5m

kom

20

R-03002

FC/UPC

SC/UPC

SM

Duplex

10m

kom

20

R-03003

FC/UPC

SC/UPC

SM

Duplex

15m

kom

20

R-03004

FC/UPC

LC/UPC

SM

Duplex

2m

kom

20

R-03005

FC/UPC

LC/UPC

SM

Duplex

3m

kom

20

R-03006

FC/UPC

LC/UPC

SM

Duplex

5m

kom

20

R-03007

FC/UPC

LC/UPC

SM

Duplex

10m

kom

20

R-03008

FC/UPC

LC/UPC

SM

Duplex

15m

kom

20

R-03009

SC/UPC

SC/UPC

SM

Simplex

3m

kom

11

R-03010

SC/UPC

SC/UPC

SM

Simplex

5m

kom

10

R-03011

SC/UPC

SC/UPC

SM

Simplex

10m

kom

10

R-03012

SC/UPC

SC/UPC

SM

Simplex

15m

kom

25

R-03013

SC/UPC

LC/UPC

SM

Simplex

2m

kom

30

R-03014

SC/UPC

LC/UPC

SM

Simplex

3m

kom

30

R-03015

SC/UPC

LC/UPC

SM

Simplex

5m

kom

30

R-03016

SC/UPC

LC/UPC

SM

Simplex

10m

kom

30

R-03017

SC/UPC

LC/UPC

SM

Simplex

15m

kom

30

R-03018

SC/UPC

LC/UPC

SM

Simplex

30m

kom

30

R-03020

LC/UPC

LC/UPC

SM

Simplex

3m

kom

30

R-03021

LC/UPC

LC/UPC

SM

Simplex

5m

kom

30

R-03022

LC/UPC

LC/UPC

SM

Simplex

10m

kom

16

R-03023

LC/UPC

LC/UPC

SM

Simplex

15m

kom

30

R-03024

FC/PC

SC/UPC

SM

Simplex

2m

kom

26

R-03025

FC/PC

SC/UPC

SM

Simplex

3m

kom

30

R-03026

FC/PC

SC/UPC

SM

Simplex

5m

kom

30

R-03027

FC/PC

SC/UPC

SM

Simplex

10m

kom

30

R-03028

FC/PC

SC/UPC

SM

Simplex

15m

kom

30

R-03029

FC/PC

LC/UPC

SM

Simplex

2m

kom

26

R-03030

FC/PC

LC/UPC

SM

Simplex

3m

kom

30

R-03031

FC/PC

LC/UPC

SM

Simplex

5m

kom

30

R-03032

FC/PC

LC/UPC

SM

Simplex

10m

kom

30

R-03033

FC/PC

LC/UPC

SM

Simplex

15m

kom

30

R-03034

SC/UPC

LC/UPC

MM50

Simplex

2m

kom

30

R-03035

SC/UPC

LC/UPC

MM50

Simplex

5m

kom

30

R-03036

LC/UPC

LC/UPC

MM50

Simplex

5m

kom

30

R-03149

SC/APC

LC/APC

SM

Simplex

3m

kom

12

R-03378

LC/APC

LC/APC

SM

Simplex

3m

kom

20

R-03379

LC/UPC

FC/UPC

SM

Simplex

3m

kom

10

R-03457

SC/APC

SC/APC

SM

Duplex

15m

kom

16

R-03458

SC/APC

SC/APC

SM

Duplex

10m

kom

18

R-03459

LC/UPC

SC/APC

SM

Duplex

10m

kom

12

R-03460

LC/UPC

SC/APC

SM

Simplex

10m

kom

12

R-03708

SC/APC

LC/APC

SM

Simplex

10m

kom

10

M-10122

LC/PC

SC/PC

MM50

Simplex

3m

kom

20

 

Top